Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września dla nas Polaków to 76 rocznica wybuchu II wojny światowej, ale to także Nowy Rok Szkolny. Zgodnie z zasadą „Bez Boga ani do proga” dzieci, rodzice, dziadkowie, dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy oraz pracownicy naszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej najpierw przyszli do kościoła na godz. 8:00 prosić dobrego Boga o szczęśliwy przebieg kolejnego roku edukacji.

Później już w budynku szkolnym programem artystycznym oficjalnie rozpoczęto nowy rok.

Wraz z nowym rokiem zostały również poświęcone nowe tornistry i przybory szkolne w czasie niedzielnej Eucharystii w dniu 6 września na Mszy świętej o godz. 10:30.

Życzymy wszystkim uczniom jak najlepszych wyników swojej pracy, a pierwszoklasistom odwagi wejścia w nowe zadania i radość bycia uczniem w nowej rzeczywistości.